(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Klapa bagaznika Audi (Nr 5244302)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

15

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

130

Dystans: 429.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Dąbrowa Górnicza

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Łomża

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi umiejętnie osłonić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wielkości jak i wagi maszyny, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga właściwych zaświadczeń oraz profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do UK zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.