(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 17:47

klatka dla szynszyli

(Nr 1874936)
klatka dla szynszyli

Dystans: 570.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Przewóz palet


Palety służą do transportu towarów różnego gatunkustanowią platformę, na której prosto daje radę przetransportować małe pakunki oraz rzeczey. Transport na paletach to zazwyczaj wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Na paletach głównie transportuje się pakunki powyżej 70 kilogramów – bramki stalowe, skrzynki, produkty budowlane, itd. Żeby precyzyjnie oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, dobrą praktyką jest skorzystać z serwisu Clicktrans.pl, a uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie na paletach. W wycenie przewozu istotne znaczenie ma liczba palet, ciężar towaru i rodzaj transportowanych przedmiotów. Paczki paletowe dźwiganedzięki wózkom widłowym.


Europalety oraz pozostałe rodzaje palet


W transporcie na paletach góruje europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wymiary 800x1200x150 milimetrów oraz jest zrobiona z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 milimetrów. Palety przekazane do przewozu w kontenerach mają wielkość 1135x1133 milimetrów. Przy przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Cena przewozu palet w Polsce
Przeciętna cena netto transportu palet  w Polsce równa się 187,8 , a to wynosi 57 gr na kilometr.


Ceny transportu palet w Europie


Przewóz palet w Europie to średni koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny