(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-28 15:22

Klatka dla szynszyli

(Nr 2120412)
Klatka dla szynszyli

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 445.00 km

Informacje dodatkowe:

Kształt ładunkunku standardowa bryła, zabezpieczona folią strecz.

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

ID firmy: 17440
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 19:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

200 zł

ID firmy: 459749
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 10:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (2)

Dariusz k. (Przewoźnik)
31-10-2017, 17:50
Czy oferta jest nadal aktualna?
Dariusz k. (Przewoźnik)
02-11-2017, 11:59
Proszę o decyzję ponieważ załadunek musi odbyć się w najbliższą sobotę 04.11 w godzinach popołudniowych.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Skwierzyna, 66-440, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rybnik, Polska

Termin elastyczny