(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

klatka rack (Nr 4291357)

Długość [m]:

215

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

100

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 849.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Lipsk

27 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Kłyżów

5 maj 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej można znaleźć na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki oraz ciężko przewieźć go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze spakowany i zabezpieczony podczas transportu. Najlepiej będzie użyć oryginalne kartony. Jeśli urządzenie może ulec defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w kartonie zapchać gazetami czy też folią bąbelkową. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego ma wpływ trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.