Klavier (Nr 5655751)

Długość [m]:

1.60

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

120.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Muss vom Balkon des ersten Stocks mit Kran abgeseilt werden, da Treppe zu eng

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 183.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Bad Urach

19 sty 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 3 lut 2020 do 30 mar 2020


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to szczególnie wielkie instrumenty muzyczne, a stosowne traktowanie ich w czasie przewozu jest warunkiem ich dobrego działania oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich tonacją przez długie lata.

            Kiedy poszukujesz transportu dla takiego sprzętu, zleć ofertę w serwisie Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podkategorię „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o określeniu, czy załadunek i rozładunek będziesz potrafił wykonać o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma transportowa. Przy drugiej możliwości wybierz w ogłoszeniu, iż interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy transportowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, mają doświadczenie oraz należyty sprzęt, żeby taki ładunek przenieść, np. na wyższą kondygnację bloku. Pomimo wyższej ceny za usługę kompleksową, nie zaszkodzi ją wziąć pod rozwagę, aby nie borykać się samemu i nie popsuć fortepianu czy pianina. Dobrym pomysłem jest ochronić zewnętrzną część fortepianu czy pianina, chroniąc ją przed pęknięciem w samochodzie lub w czasie noszenia. Sprzęt muzyczny można zawinąć w duże ręczniki lub w pościel. Jeżeli nie masz wymienionych materiałów lub nie chcesz tego zrobić sam, firma przewozowa także może to zrobić za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu lub w wiadomości do przewoźnika.

            Transport pianina lub fortepianu nie jest prosty, gdyż trzeba zachować niezwykłą ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans łatwo odszuka się firmę transportową, która zrobi to kompetentnie, jak także w wyjątkowo niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie długość była ponad 1100 kilometrów - cena wyniosła jedynie 900 PLN, a chodziło o usługę z załadunkiem i z rozładunkiem.