(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Klavier Yamaha (Nr 5928513)

Klavier Yamaha

Długość [m]:

1.4

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy jest na kółkach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 374.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Fellbach

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Kolonia

Termin elastyczny


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to wyjątkowo duże sprzęty muzyczne, a odpowiednie dawanie sobie rady z nimi podczas transportu będzie niezbędne do ich dobrego brzmienia oraz dzięki temu pozwoli cieszyć się ich tonacją w czasie najbliższych lat.

            Jeśli prowadzisz poszukiwania przewozu dla takiego sprzętu, utwórz ofertę w portalu Clicktrans. Wytypuj kategorię „Specjalnej ostrożności” a następnie podgrupę „Pianina i fortepiany”. Z uwagi na ciężar nie zapomnij o określeniu, czy załadunek oraz wyładunek będziesz miał możliwość zrealizować o własnych siłach, czy ma się tym zająć firma transportowa. Przy wariancie 2 zaznacz w ofercie, że interesuje cię kompleksowa usługa. Firmy przewozowe, w szczególności zajmujące się tylko przeprowadzkami, posiadają doświadczenie oraz adekwatny sprzęt, aby taki instrument muzyczny przetransportować, na przykład na wyższą kondygnację kamienicy. Mimo wyższej ceny przy usłudze kompleksowej, nie zaszkodzi ją rozpatrzeć, żeby nie męczyć się samemu i nie uszkodzić instrumentu muzycznego. Dobrym pomysłem jest osłonić zewnętrzną część sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed zadrapaniem w pojeździe czy też w czasie przenoszenia. Instrument muzyczny można owinąć w koce oraz w pościel. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich materiałów czy też nie możesz tego wykonać sam, firma transportowa również może to zapakować za ciebie. Napisz o tym w ogłoszeniu lub w wiadomości do firmy transportowej.

            Transport sprzętu muzycznego nie jest prosty, gdyż należy zachować szczególną ostrożność, ale w portalu Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która wykona to kompetentnie i w nadzwyczaj niskiej cenie. Transport pianina z Niemiec do Warszawy, gdzie odległość wynosiła ponad 1100 km - koszt wyniósł zaledwie 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z rozładunkiem.