(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Klawesyn - szpinet = instrument (Nr 5225854)

Klawesyn - szpinet = instrument

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

18

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Przymocowanie unieruchomienie, poduszki przeciwstrzasowe pod instrumentem i nad nim, nic na nim nie może leżeć

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2061.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Richmondshire

20 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Termin elastyczny


Transport antyków

Podczas przewozu antyków trzeba zachować wyjątkową baczność. Antyki - z reguły to przedmioty zabytkowe, co oznacza, że są wiekowe i drogocenne. Antyki na ogół posiadają wartość historyczną albo uczuciową. Do typu: zabytki w głównej mierze przyporządkowujemy meble, ale spokojnie pod tym hasłem przewożone są: zegary, statuetki, rękopisy, czy też sztućce.

W przypadku, gdy planujemy przewóz antyków z wykorzystaniem giełdy przewozowej Clicktrans, dobrą praktyką jest wystawić ogłoszenie w w grupie: „Specjalnej Ostrożności”, a w kolejnym kroku wybrać sekcję: „Antyki”. Opublikowanie ogłoszenia w sekcji „Antyki” zapewnia, iż przewoźnicy zaopiekują się paczką z odpowiednią starannością. Przy transporcie starych przedmiotów warto poprosić, aby przewoźnik dodatkowo zabezpieczył cenny ładunek przed zniszczeniem w momencie transportu. Gdy chcemy własnoręcznie osłonić nasze przedmioty antyczne, wtedy należy stosować się do kliku ważnych rad. Warto każdy zabytek zabezpieczyć pojedynczo folią bąbelkową, a kiedy nie mamy folii, można stare meble opatulić kocami czy też ręcznikami. W przypadku, gdy swoje antyki obmyślimy przewieźć w pudłach, można zadbać o to, aby niepełne przerwy wypełnić czymś miękkim, na przykład styropianem czy zgniecionymi gazetami.

Wartość przewozu antyków nie jest uzależniony od ich kosztowności, tylko od: gabarytów, ciężaru oraz trasy na którym jest przeprowadzony.