(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-13 09:01

kleine Palette Leuchtenzubehörteile

(Nr 2580788)
kleine Palette Leuchtenzubehörteile

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

26.17

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kleine Pallette flexibles Datum Es ist eine Firma, die Leuchtenteile verkauft. F.A.I. s.r.l. Via Martiri della Liberta 27 in 24040 Misano Gera d'Adda fai-srl.com

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Kluczowa jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Istotny jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Misano di Gera d'Adda, 24043, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bergen an der Dumme, 29468, Niemcy

Termin elastyczny