(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 08:40

kleszczów do d- 24632, 5 ton, 13,6 m

(Nr 1998731)
kleszczów do d- 24632, 5 ton, 13,6 m

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg:

5.00

Dystans: 881.00 km

Informacje dodatkowe:

900 eur + vat dziś załadunek !!!!1

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka newralgicznych zagadnień.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Kleszczów, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Lentföhrden, Niemcy

4 wrz 2017