(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 08:40

kleszczów do d- 24632, 5 ton, 13,6 m

(Nr 1998731)
kleszczów do d- 24632, 5 ton, 13,6 m

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg (łączna):

5.00

Dystans: 881.00 km

Informacje dodatkowe:

900 eur + vat dziś załadunek !!!!1

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga głównie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego transportu uściślić kilka decydujących problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy odkryta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Kleszczów, 97-410, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Lentföhrden, Niemcy

4 wrz 2017