(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Knaus (Nr 4811220)

Knaus

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

6

Waga w kg (łączna):

700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 211.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Ribera De Cardós

8 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Montagut I Oix

8 wrz 2019


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie transportowania tego ładunku, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: wymiary, waga, długość trasy oraz informacja, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na pojazd. W innym przypadku powinno się mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 PLN czyli taniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je dobrze przymocować, żeby podczas przewozu nie zdemolowały niczego wewnątrz naczepy.

Żeby móc skorzystać z opcji niedrogiego transportu, należy zlecić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przyjrzą się temu zleceniu i zaproponują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na najciekawszą ofertę.