(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-25 21:50

Koła rolnicze (Nr 2751512)

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

350.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 557.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi porządnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, zadrapań i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od gabarytu jak i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych certyfikatów jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden km przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Łabunie, 22-437, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łowęcin, 62-020, Polska

Termin elastyczny