(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kolarka z Gdynia do 41~260 Sławków terminy elastyczne (Nr 4101830)

Kolarka z Gdynia do 41~260 Sławków terminy elastyczne

Waga w kg (łączna):

11

Dystans: 538.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Sławków

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie nabyć pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle warto odkręcić oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, małych kartonach bądź osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy osłonić makulaturą albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.