(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-04 14:38

Kołobrzeg-Wrocław: 2 słupki kuchenne

(Nr 1342622)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 479.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport dwóch szafek kuchennych, wymiary jak w opisie 40x60x220 cm, a waga jest szacunkowa. Szafki do przewiezienia w całości z ew. usunięciem i zabezpieczeniem elementów ruchomych (półki, szuflady). Zniesienie: IVp (winda) Wniesienie: parter.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-11-2016, 09:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-09 do 2016-11-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-07, 21:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-11-2016, 17:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-09 do 2016-11-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-07, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

alleebay
07-11-2016, 09:29
Dzień dobry! Oferta miała być ważna do 7.11.2016 do 23:59. Właśnie zalogowałam się, żeby zaakceptować, dopiero ustaliłam szczegóły z nadawcą... Czy mogę prosić o ponowną? Z pozdrowieniami, Anna
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny