(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2018-07-23 20:58

Kolumna basowa

(Nr 3003028)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

82

Wysokość [m]:

82

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

Kartonowe pudlo

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1592.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których przewóz zobowiązuje do szczególnej ostrożności uważa się przesyłki, które często ulegają defektom oraz są delikatne i łamliwe. Kwalifikujemy do nich np. instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z łamliwych materiałów. W gronie nierzadko przewożonych rzeczy znajdziemy gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły bilardowe.

    Kwestia odpowiedniego ochronienia przesyłki jest zasadnicza. Opłaca się wziąć surowce chroniące jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura. Folii bąbelkowej oraz kartony dobrze jest wziąć do zabezpieczenia niedużych elementów – można je uzyskać w markecie budowlanym lub w sklepach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana będzie do opakowania całego przedmiotu. Do ochronienia pakunku można zastosować również koce, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

Cena przewozu paczki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena transportu paczki, która jest wyjątkowej ostrożności uzależniony jest od ciężaru i wymiarów, jak również od odległości pomiędzy punktem załadunku i punktem wyładunku. Na końcową cenę może wpłynąć również potrzeba dostarczenia surowców ochraniających przez firmę transportową. Np., za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty wydano blisko 250 zł. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 złotych. Za transport rzeźby kamiennej z Umianowic do Warszawy zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Strada Fornace Mancini 180, Cattabrighe, 61121, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kołacińska 27, Warszawa, 03-171, Polska

Termin elastyczny