(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-10-27 17:45

kolumna gitarowa

(Nr 2119191)
kolumna gitarowa

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

130

Waga w kg:

38.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1821.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-30, 12:21

Opis oferty:

Witam .Odbior jutro rano .Dostawa Wtorek .Pelne ubezpieczenie .

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to przykładowo telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które głównie wykorzystuje się w domu.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność kartonu trzeba dobrać do rozmiarów i ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W momencie, jeśli już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, zadbajmy, aby zmniejszyć pustą lukę i ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w kartonie zastępczym. Wolną lukę można zapełnić gazetami, folią bąbelkową lub gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV warto zawinąć go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość zniszczenia. W przypadku małych elementów, urządzenia ochrania się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń elektronicznych o dużych gabarytach, należy pamiętać, aby odłączyć albo usunąć małe części, jak np. antenę lub kable. Duże sprzęty ustawia się na paletach, a potem okręca folią stretch tak, aby nie poruszały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt przewozu sprzętu RTV

    Koszt transportu urządzenia elektronicznego uzależniony jest głównie od trasy paczki oraz jej wymiarówrozpiętości, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt wymaga odpowiedniego opakowania i zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wtedy odciśnie się to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny