(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 13:54

Kolumna glosnikowa

(Nr 2253360)
Kolumna glosnikowa

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 234.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Koszalin, 75-137, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Toruń, 76-248, Polska

4 sty 2018