(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2018-01-13 16:35

kolumna i wzmacniacz

(Nr 2282028)
kolumna i wzmacniacz

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 347.00 km

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie sprzętu RTV

    Odporność pudełka trzeba dobrać do gabarytów i ciężaru urządzenia. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne opakowanie urządzenia, które planujemy przetransportować. W momencie, kiedy już pozbyliśmy się oryginalnego opakowania, przypilnujmy, aby zminimalizować pustą przestrzeń oraz uchronić się przed przemieszczaniem sprzętu w kartonie nieoryginalnym. Wolną lukę powinno się wypełnić papierem, folią bąbelkową albo styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV wypadałoby zawinąć go folią stretch, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku mniejszych elementów, sprzęt zabezpiecza się wykorzystując panele styropianowe. W przypadku urządzeń RTV o dużych formatach, powinno się przede wszystkim rozczepić albo wyjąć drobniejsze elementy, jak np. antenę albo przewody. Wielkie sprzęty rozstawia się na paletach, a później okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Cena przewozu sprzętu RTV

    Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uzależniony jest często od trasy paczki oraz jej wielkości – obszerności, wysokości i ciężaru urządzenia. Istotne znaczenie ma również to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Jeśli urządzenie wymaga stosownego pudła i ochrony ze strony firmy transportowej, wtedy zaważy to również na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Od 13 sty 2018 do 11 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 13 sty 2018 do 11 lut 2018