(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-28 21:32

kombajn Class

(Nr 1878389)
kombajn Class

Marka i model:

kombajn class dominator 96

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

7000.00

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2201.00 km

Informacje dodatkowe:

do przywiezienia kombajn z Carnwath, czekam na poważne oferty

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 08:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych z reguły bywa transportem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych wliczamy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Olbrzymie urządzenia uprawne są pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione samodzielnie przemieszczać się po polskich trasach, dlatego że ich wymiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Komplikację powodować może również nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przerasta reguły możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj stosuje się przyczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych powinni posiadać odpowiednio przysposobionymi lawetami, które potrafią przetransportować pojazdy rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy zestaw przekracza dopuszczalne zasady rozmiarem lub ciężarem, potrzebne jest odebranie specjalnego zezwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu urządzeń rolniczych

    Cena przewozu maszyny rolniczego jest związana od wielkości, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Carnwath, Szkocja, Wielka Brytania

Od 3 lip 2017 do 9 lip 2017

Adres i termin dostawy

Tczew, Polska

Termin elastyczny