(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-05 16:24

Kombajn do Buraków kleine sf

(Nr 2010362)
Kombajn do Buraków kleine sf

Marka i model:

Kleine SF

Długość [m]:

10,40

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

4

Waga w kg:

14000.00

Dystans: 1712.00 km

Informacje dodatkowe:

Kombajn Buraczany transport w przyszłym tygodniu lub za 2 tyg

Oferty od Przewoźników (0)

14980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 14980 zł

Wiadomości: (7)

wsza12345
05-09-2017, 21:25
witam, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądałaby sprawa celna podczas tego transportu. Nie mówię dobrze po niemiecku. Czy wasza firma mogłaby się zająć sprawami celnymi? Co i gdzie ja musiałbym zrobić? Czu musze być na granicy podczas przekraczania jej przez waszego kierowcę?
patkar_lubliniec
06-09-2017, 03:12
Odnośnie spraw celnych proszę wykonać sobie telefon do pierwszej lepszej agencji celnej i oni przedstawią wszystko krok po kroku i jakie dokumenty wymagane do danego ładunku/towaru
wsza12345
07-09-2017, 21:23
Chciałbym się jeszcze zapytać czy była by możliwość pojechania razem z waszym kierowca po ten kombajn, kupna go tam wypełnienia potrzebnych formalności na granicy i powrotu. Domyślam się ze wasz kierowca który by tam jechał umie trochę niemiecki i byłoby mi z nim łatwiej kupić i opłacić cło na granicy i w ogóle. Była by taka możliwość?
patkar_lubliniec
07-09-2017, 21:29
Witam, niestety nie ma możliwości zabrania klientów ani żadnych innych osób. Auto nie wyjeżdża specjalnie z Polski po ładunek tylko będzie jechało z innego rozładunku. Ponadto w trakcje jazdy są robione przepisowe postoje 12godzinne, a na koniec trzeba dodać że kabina kierowcy to jego drugi dom i może aktualnie jechać z kochanką lub kochankiem bądź też ma problemy ze wzdęciami ;)
wsza12345
07-09-2017, 22:21
Ok rozumiem, kto pyta nie błądzi, po prostu dla mnie było by łatwiej pomijając kłopoty żołądkowe kierowcy:) Obawiam się Trochę że ze średnią znajomością języka angielskiego moze być trudno z załatwieniem spraw celnych na granicy. Czyli musiałbym być na granicy w momęcie przejazdu lawety tak? Wziąć i wypełnić dokument T1 i wpłacić vat, coś jeszcze?
wsza12345
07-09-2017, 22:22
Aha i czy podana cena przez pana byłaby realna? Ogólnie szwajcar napisał mi że kombajn ma jednak 3,3 szerokości ale nie wiem czy chodziło mu z drabinką wejscia dla kierowcy czy bez niej, bo można by ją odkręcić, czy 3,3m to już za dużo?
patkar_lubliniec
10-09-2017, 20:09
Jak będzie Pan zainteresowany konkretnie to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Tutaj za długo schodzi żeby obmawiać każdy aspekt i szczegół.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn rolniczych niejednokrotnie jest transportem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkoformatowe pojazdy rolnicze pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po ulicach, jako że ich wymiar przekracza dopuszczalne gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w Unii Europejskiej. Problem powodować może także napór osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta normy dozwolone dla większości szos.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie korzysta się z naczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów rolniczych powinni posiadać właściwie dostosowanymi lawetami, które potrafią przewieźć ciągniki uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przerasta możliwe zasady gabarytami lub wagą, wymagane jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników uprawnych

    Koszt przewozu ciągnika uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym czynnikiem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Cressier, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hrubieszów, Polska

Termin elastyczny