(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-02 18:28

Kombajn do ziemniaków

(Nr 2251629)
Kombajn do ziemniaków

Marka i model:

Grimme 170-60

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

7000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 620.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń uprawnych prawie zawsze bywa transportem ponad formatowym. Do urządzeń rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkoformatowe pojazdy uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny swobodnie poruszać się po drogach, bo ich wymiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak i w Unii Europejskiej. Trudność stanowić może także nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przerasta zasady możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych z reguły korzysta się z naczepy typu jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych powinni dysponować należycie dostosowanymi lawetami, które potrafią przetransportować ciągniki rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, gdy pojazd przerasta dopuszczalne standardy rozmiarem lub wagą, potrzebne jest dostanie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena transportu ciągników rolniczych

    Koszt transportu pojazdu uprawnego jest zależna od wymiarów, wagi i sprawności pojazdu. Na koszt przewozu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

Suhlendorf, 29562, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowawieś Pałucka, 88-410, Polska

Termin elastyczny