(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-29 15:07

kombajn zbożowy

(Nr 1994753)

Marka i model:

Deutz Fahr

Długość [m]:

7,2

Szerokość [m]:

2,55

Wysokość [m]:

3,9

Waga w kg:

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3300

Dystans: 681.00 km

Informacje dodatkowe:

Dodatkowo heder 4,2m. Budżet 3300 zł brutto. Potrzebna faktura VAT.

Oferty od Przewoźników (0)

7490 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 08:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn rolniczych zazwyczaj jest transportem o dużych gabarytach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkie urządzenia rolnicze maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie poruszać się po ulicach, bowiem ich rozmiar przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak i w UE. Utrudnienie stanowić może również nacisk osi urządzeń uprawnych, jaki przewyższa zasady możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów rolniczych niejednokrotnie stosuje się przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych posiadają prawidłowo dostosowanymi lawetami, które potrafią przewieźć urządzenia uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przekracza dopuszczalne normy wymiarami lub wagą, wymagane jest dostanie odpowiedniego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu urządzeń uprawnych

    Cena przewozu maszyny uprawnego jest uzależniona od wielkości, wagi i sprawności maszyny. Na koszt przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

6660 Lintrup, Dania

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

66-432 Baczyna, Polska

Od 29 sie 2017 do 3 wrz 2017