(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-08-29 15:07

kombajn zbożowy

(Nr 1994753)

Marka i model:

Deutz Fahr

Długość [m]:

7,2

Szerokość [m]:

2,55

Wysokość [m]:

3,9

Waga w kg (łączna):

5000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3300

Dystans: 681.00 km

Informacje dodatkowe:

Dodatkowo heder 4,2m. Budżet 3300 zł brutto. Potrzebna faktura VAT.

Oferty od Przewoźników (0)

7490 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 08:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych niejednokrotnie jest przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych zaliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Sporawe pojazdy rolnicze są urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa zwyczajnie poruszać się po polskich trasach, dlatego że ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak i w Europie. Komplikację powodować może również nacisk osi urządzeń rolniczych, jaki przewyższa zasady możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj korzysta się z naczepy rodzaju semi i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń rolniczych posiadają odpowiednio dostosowanymi lawetami, które mogą przetransportować urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, kiedy maszyna przekracza dozwolone zasady wielkością lub wagą, wymagane jest otrzymanie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Cena transportu pojazdów rolniczych

    Cena przewozu ciągnika uprawnego jest uzależniona od wymiarów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa jeszcze odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Istotnym czynnikiem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Lintrup, Dania

Od 29 sie 2017 do 1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Baczyna-Kolonia, 66-432, Polska

Od 29 sie 2017 do 3 wrz 2017