(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-29 09:05

Kombajn zbozowy

(Nr 2121279)
Kombajn zbozowy

Marka i model:

Dronningborg d1250

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

4500.00

Dystans: 934.00 km

Informacje dodatkowe:

Kombajn 6 metrow plus heder o wymiarach 1.5metra *3.07metra

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 15:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych nierzadko jest przewozem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkoformatowe urządzenia uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie jeździć po polskich trasach, jako że ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak również w Unii Europejskiej. Problem przedstawiać może również napór osi maszyn rolniczych, jaki przekracza reguły możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych z reguły korzysta się z naczepy typu jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych powinni posiadać stosownie dopasowanymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przewyższa możliwe reguły gabarytami lub wagą, wymagane jest odebranie odpowiedniego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu maszyn rolniczych

    Koszt przewozu urządzenia rolniczego jest zależna od wielkości, wagi i stanu pojazdu. Na wycenę transportu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Ważnym czynnikiem może być jeszcze termin przewozu.

Adres i termin nadania

Kirke Hyllinge, 4070, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zalesie, 97-212, Polska

Termin elastyczny