(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-10-29 09:05

Kombajn zbozowy

(Nr 2121279)
Kombajn zbozowy

Marka i model:

Dronningborg d1250

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg:

4500.00

Dystans: 934.00 km

Informacje dodatkowe:

Kombajn 6 metrow plus heder o wymiarach 1.5metra *3.07metra

Oferty od Przewoźników (0)

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 15:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych zazwyczaj bywa transportem o wielkich rozmiarach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, snopowiązałki jak i wiele innych. Olbrzymie urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa samodzielnie jeździć po ulicach, dlatego że ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w UE. Problem przedstawiać może dodatkowo nacisk osi maszyn uprawnych, który przekracza standardy dopuszczalne dla większej części szos.

Jak przewozi się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze wykorzystuje się przyczepy typu jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport pojazdów uprawnych posiadają prawidłowo przysposobionymi lawetami, jakie potrafią przewieźć pojazdy rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze mieć właściwe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, kiedy zestaw przekracza możliwe reguły rozmiarem lub wagą, wymagane jest odebranie specjalnego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Cena przewozu urządzeń rolniczych

    Koszt przewozu pojazdu rolniczego jest uzależniona od gabarytów, wagi i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

4070 Kirke Hyllinge, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

97-212 Zalesie, Budziszewice, Polska

Termin elastyczny