(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-05 02:19

Kombajn zbożowy case 527 z hederem 7 metrów

(Nr 2008907)
Kombajn zbożowy case 527 z hederem 7 metrów

Marka i model:

Case 527

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

3.5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg:

12000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 181.00 km

Informacje dodatkowe:

Taki sam gabarytem Jak mdw 527

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 20:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych często bywa przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe urządzenia uprawne urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie powinny swobodnie poruszać się po polskich trasach, dlatego że ich wymiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak również w Unii Europejskiej. Komplikację przedstawiać może jeszcze napór osi maszyn rolniczych, który przekracza reguły możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do transportu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze stosuje się naczepy typu semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych posiadają odpowiednio dostosowanymi lawetami, które są w stanie przetransportować maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeśli zestaw przerasta dozwolone reguły rozmiarem lub ciężarem, wymagane będzie zdobycie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt przewozu maszyn rolniczych

    Koszt przewozu urządzenia uprawnego jest związana od wielkości, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być jeszcze termin transportu.

Adres i termin nadania

Grajewo, Polska

30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ciechanów, Polska

1 paź 2017