(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-09-05 02:19

Kombajn zbożowy case 527 z hederem 7 metrów

(Nr 2008907)
Kombajn zbożowy case 527 z hederem 7 metrów

Marka i model:

Case 527

Długość [m]:

8.5

Szerokość [m]:

3.5

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

12000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 181.00 km

Informacje dodatkowe:

Taki sam gabarytem Jak mdw 527

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 20:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów rolniczych zazwyczaj bywa transportem o dużych gabarytach. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkie pojazdy rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione samodzielnie jeździć po drogach, jako że ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w UE. Trudność przedstawiać może także nacisk osi pojazdów rolniczych, który przerasta reguły dopuszczalne dla większości tras.

Jak transportuje się maszyny rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko korzysta się z przyczepy rodzaju jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych posiadają prawidłowo dostosowanymi lawetami, które mogą być w stanie przetransportować maszyny rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także powinien posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, kiedy pojazd przekracza możliwe normy gabarytami lub ciężarem, wymagane jest uzyskanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu ciągników uprawnych

    Cena transportu urządzenia uprawnego jest uzależniona od wielkości, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Istotnym elementem może być także czas przewozu.

Adres i termin nadania

Grajewo, Polska

30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Ciechanów, Polska

1 paź 2017