(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-07-25 20:05

Kombajn zbożowy wraz ze stołem tnącym

(Nr 1922365)
Kombajn zbożowy wraz ze stołem tnącym

Długość [m]:

7,7

Szerokość [m]:

2,90

Wysokość [m]:

3,05

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 1808.00 km

Informacje dodatkowe:

Stół tnący 4m długości 2m szerokosci

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana głównie od gabarytu i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Głównie przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie Polska – UK wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Herigstadvegen, Herigstad, 4346, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Suchożebry, 08-125, Polska

Termin elastyczny