(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kombi (Nr 6682649)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Brazylia, Bahia, Salvador

Od 15 lis 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do najtańszych. Podczas transportowania takiego ładunku, potrzebne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i komunikat, czy przyczepa jest nieuszkodzona. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona bywa również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji tańszego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dotrze do kilkuset przewoźników, którzy zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko zdecydować się na odpowiadającą nam ofertę.