(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 17:17

Kommoden

(Nr 1759731)
Kommoden

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Później warto rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Ernst-von-Harnack-Straße, Wiesbaden, 65197, Niemcy

1 maj 2017

Adres i termin dostawy

Loreleiring, Wiesbaden, 65197, Niemcy

Termin elastyczny