(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 21:43

komoda

(Nr 1455692)
komoda

Długość [m]:

135

Szerokość [m]:

47

Wysokość [m]:

78

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 555.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 20:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:59

Opis oferty:

Witam, odbiór w piątek 02.12. popołudniu lub w sobotę 03.12 o dowolnej porze do uzgodnienia, dostawa w poniedziałek 05.12. wieczorem. Pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku w cenie :)

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Kwestia ustalenia szczegółów.

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości: (1)

Galicz
02-12-2016, 19:50
Odbiór w najbliższy czwartek i dostawa w piątek lub / i sobotę. Z poważaniem. Jarosław Ś.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Tarnogród, 23-420, pkwn, 10

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Orneta

Termin elastyczny