(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 10:56

komoda

(Nr 1824434)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

110

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

450

Dystans: 612.00 km

Informacje dodatkowe:

długość: 220 cm głębokość: 55 wysokość: 90 cm + 20 cm pobraniowa przesyłka dopłata przy odbiorze 1450 zł

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-06-2017, 19:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-13 do 2017-06-14

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-13, 19:06

Opis oferty:

witam załadunek i dostawa sroda14,06

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kożuchów, Polska

Od 13 cze 2017 do 15 cze 2017

Adres i termin dostawy

21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska

Od 13 cze 2017 do 15 cze 2017