(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-27 09:04

komoda

(Nr 1924599)
komoda

Długość [m]:

2,3

Szerokość [m]:

0,55

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 578.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 36492
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2017, 17:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-07 do 2017-08-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

390 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Auto z windą

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

450 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Auto z windą

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Józefosław, Polska

1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 1 sie 2017 do 2 sie 2017