(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 00:17

komoda

(Nr 1990550)

Długość [m]:

2,8

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 576.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport możliwy w dowolny dzień do 3 września.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 101032
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 11:20

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-29, 11:18

Opis oferty:

Moge zaproponować aby pomoc kierowcy ponieważ jezdzi sam

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jeżeli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Mainz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny