(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 11:32

Komoda

(Nr 2006672)
Komoda

Długość [m]:

1.72

Szerokość [m]:

0.43

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 549.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

11 wrz 2017