(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-05 15:00

Komoda

(Nr 2010149)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

115

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 457.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

ID firmy: 318822
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 20:17

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-10, 20:10

Opis oferty:

witam, odbiór sobota 16.09.2017, dostawa sobota wieczór lub niedziela... pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Potem należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gorzów Wielkopolski, Polska

Termin elastyczny