(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 11:41

komoda

(Nr 2338268)
komoda

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 398.00 km

Informacje dodatkowe:

https://www.olx.pl/oferta/kredens-komoda-witryna-shabby-prowansja-biala-retro-CID628-IDryeg1.html link do ogłoszenia chodzi tylko o tą dolna część zestawu

Oferty od Przewoźników (0)

240 zł

ID firmy: 55122
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 13:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 240 zł

Wiadomości: (1)

Marek D. (Przewoźnik)
31-01-2018, 13:55
Odbiór w czwartek 1 lutego

250 zł

ID firmy: 4649
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 12:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-08 do 2018-02-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 10:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to ryzykowne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Raszków, 63-440, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żywiec, Polska

Termin elastyczny