(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-28 15:52

Komoda

(Nr 2641324)
Komoda

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 349.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 47703
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-05-2018, 16:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-17 do 2018-05-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Mogę dostarczyć na 10-11 w Warszawie

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

220 zł

ID firmy: 65784
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-04-2018, 20:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-04-28 do 2018-04-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-04-30, 20:37

Opis oferty:

Dzień dobry . Transport w poniedziałek odbiór i dostawa , kierowca do pomocy . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 220 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. wilgotną szmatką. Później należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 64-735, Polska

Od 28 kwi 2018 do 1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

1 maj 2018