(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 13:19

Komoda drewniana, dwuczęściowa. Dół i nadstawka.

(Nr 2116356)
Komoda drewniana, dwuczęściowa. Dół i nadstawka.

Długość [m]:

1,6

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

147

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 119.00 km

Informacje dodatkowe:

Komoda skada się z dwóch części. Podane wymiary biorą pod uwagę obie części łącznie.

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

ID firmy: 40606
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 13:33

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Sanok, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wysowa-Zdrój, 38-316, Polska

Termin elastyczny