(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-02 12:14

komoda dwudrzwiowa, szer. 130 cm, wys. 98 cm, głęb. 60 cm

(Nr 1824554)
komoda dwudrzwiowa, szer. 130 cm, wys. 98 cm, głęb. 60 cm

Dystans: 834.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

549 zł

ID firmy: 469172
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 23:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 549 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, gdyż części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Swarzędz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny