(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-27 18:36

Komoda, mala zamrazarka,2rowery, deska do prasowania ,I2duzych pudelek, suszarka na pranie, szafka

(Nr 2639096)
Komoda, mala zamrazarka,2rowery, deska do prasowania ,I2duzych pudelek, suszarka na pranie, szafka

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1663.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Chatham, Wielka Brytania

Od 15 cze 2018 do 16 cze 2018

Adres i termin dostawy

Radłów, 33-130, Polska

Od 20 cze 2018 do 21 cze 2018