(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-10-25 10:35

komoda Radomsko-Łódź

(Nr 2113269)
komoda Radomsko-Łódź

Długość [m]:

1.85

Szerokość [m]:

0.42

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 95.00 km

Informacje dodatkowe:

1 mebel w kartonie.Załadunek możliwy w godz.8:30-17.Rozładunek g.8-16. Sobota do uzgodnienia. Potrzebna pomoc przy rozładunku.

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 69332
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 10:43

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-25, 21:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

150 zł

ID firmy: 565454
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, dlatego że pomyłki na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną gąbką. Następnie warto przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, 97-500, Polska

Od 25 paź 2017 do 28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Piotrkowska 90, Łódź, 90-361, Polska

Od 25 paź 2017 do 28 paź 2017