(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Komoda średnia (Nr 8100754)

Sztuk
Komoda średnia
1
Szacunkowa łączna waga
25 kg
Dystans
229 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
8
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Szydłowiec

3 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

20 lis 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie naszego mienia.