(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 13:04

Komoda telewizor 6 kartonów 3 worki

(Nr 1877138)
Komoda telewizor 6 kartonów 3 worki

Dystans: 856.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-07-2017, 12:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Pomoc kierowcy w załadunku oraz rozładunku Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

900 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-07-2017, 21:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-10 do 2017-07-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ nieprawidłowości na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Andechs, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gliwice, Polska

Termin elastyczny