(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-08-01 23:24

Komoda z nadstawką

(Nr 870532)
Komoda z nadstawką

Długość [m]:

1,65

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,87

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

50 zł

Dystans: 19.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-08-2016, 18:45

Załadunek możliwy w terminach:

2016-08-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, jak transportujemy meble używane, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, Głuszyna ogródki działkowe

5 sie 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-608, Błażeja

5 sie 2016