(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-03-09 11:04

Komoda Zielona Gora -Rzeszow

(Nr 1676918)

Długość [m]:

1.28

Szerokość [m]:

0.88

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 616.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewozu komoda o wymiarach podanych z okolic Zielonej Gory do Rzeszowa z wniesieniem na 3cie pietro.

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 69412
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-03-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-03-10 do 2017-03-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

Jacek S. (Przewoźnik)
09-03-2017, 11:13
odbiór jutro dostawa na środę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, kiedy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny