(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-30 09:34

Komódka do przewiezienia WRC-Nowy Sącz

(Nr 1474792)

Długość [m]:

0,85

Szerokość [m]:

0, 45

Wysokość [m]:

0, 75

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [zł]:

105

Dystans: 378.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 09:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-02 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Wycena przesyłki o wymiarach 86x45x75cm i wadze 15 kg. Komoda musi być spakowana i odpowiednio zabezpieczona. Płatność przelewem z góry. Nadanie i odbiór w dni robocze. Nadawca musi posiadać drukarkę celem druku dokumentów przewozowych.

Cena (zawiera VAT): 70 zł

Wiadomości:

170 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 15:13

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 10:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-15

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-22, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Później należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław, 50-523

Od 5 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Termin elastyczny