(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-07-25 09:02

Komora betonwa+płyta sufitowa. wymiar 1,4m x 4,3m h 2,15m + płyta 1,4 m x 4,3m x 0,2m. Transport platforma załadunek i rozładunek górą. Waga 15 t +2

(Nr 1920977)

Długość [m]:

4,3

Szerokość [m]:

1,4

Wysokość [m]:

2,4

Waga w kg (łączna):

17000.00

Dystans: 267.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi czy towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu towarów płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Wrocław, 54-010, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kozy, 43-340, Polska

28 lip 2017