(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-05 17:29

kompleksowa przeprowadzka

(Nr 2258996)
kompleksowa przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 544.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Niddatal, 61194, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Siedlung Grüneck, Niemcy

Termin elastyczny