(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2016-11-25 11:22

Komplet 4 opon do Szwajcarii

(Nr 1450652)
Komplet 4 opon do Szwajcarii

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 1017.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 17:49

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-27, 23:59

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V wyposażony w windę załadunkową 750kg. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

KESLOBUS
25-11-2016, 17:51
Witamy, jutro po południu mamy możliwość podjęcia kół w Szczecinie. Transport bezpośredni na niedziele wieczór lub poniedziałek rano. Zapraszamy do kontaktu.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Transport części i gadżetów samochodowych uważany jest za transport stwarzający pewne ryzyko i potrzebujący specjalnej ochrony. Zlecenia przewozu części i akcesoriów powinny być wykonywane przez doświadczonego przewoźnika, specjalizującego się w danej branży przewozu oraz posiadającego właściwe ubezpieczenie. Spośród ofert odnoszących się do transportu części i gadżetów często można natrafić na: felgi, zderzaki, nadkola maski, drzwi do wozu, ale również części domagające się działań z dużo większą bacznością – skrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

Koszt przewozu części i akcesoriów

    Cena transportu części i gadżetów do wozów uzależniona jest od gabarytu: rozpiętości, długości i wysokości modułu i zazwyczaj od odcinka trasy, na jakim ma być wykonana przesyłka. Gdy części i gadżety wymagają specjalnych, uzupełniających zabezpieczeń po stronie przewoźnika, będzie miało znaczenie to również na ostateczną cenę przewozu. Przykładowo, transport 4 felg z Wickford (Anglia) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt niecałe 220 PLN. Transport opony rolniczej na odcinku Toruń – Widuchowa wiąże się z kosztem ok. 90 PLN. Za transport skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 zł. Zlecenie przewozu zderzaka i płyty silnika na trasie z Poznania do Warszawy wiąże się z kosztem 190 PLN. Przewóz przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w UK to koszt średnio 300 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 25 lis 2016 do 10 gru 2016

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zürich

Od 25 lis 2016 do 10 gru 2016