(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Komplet kół - 15' cali. (Nr 5824743)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 525.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Choszczno

Od 7 lut 2020 do 9 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 7 lut 2020 do 10 lut 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).