(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-16 19:47

Komplet kół aluminiowych

(Nr 2160540)
Komplet kół aluminiowych

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

75.00

Dystans: 1200.00 km

Informacje dodatkowe:

Rozmiar Felg 17 cali, na felgach opony, komplet - 4szt. Za koła trzeba zapłacić, sposób rozliczenia do uzgodnienia

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

ID firmy: 1269
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-11-2017, 19:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie, chętnie podejmę się transportu ładunku, wystawiam fakturę VAT lub paragon, posiadam ubezpieczenie OCP na sumę 100tys. euro, również od rabunku. Oferuję szybki, bezpieczny i bezpośredni transport bez pośredników i przeładunku. Zaproponowany termin jest pierwszym możliwym do realizacji zlecenia, jesteśmy regularnie co tydzień w Italii i możemy dostosowywać się do Państwa terminów. Pozdrawiam Tomek

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości: (3)

Daniel M. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 20:04
Witam, bardzo dziękuję za ofertę. Do której godziny maksymalnie muszę potwierdzić jutro ofertę, aby udało się odebrać jutro?
Tomasz . (Przewoźnik)
16-11-2017, 20:06
Proszę o decyzję do południa. Jaką kwotę trzeba założyć za koła?
Daniel M. (Zleceniodawca)
16-11-2017, 20:26
Maksymalnie 1000euro
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna należycie osłonić urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona przede wszystkim od wymiarów i wagi przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych zaświadczeń oraz dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Truccazzano, 20660, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny