(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-26 10:19

Komplet mebli

(Nr 1454382)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

250.00

Ilość sztuk:

max 5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 638.60 km

Informacje dodatkowe:

Jest to komplet mebli ze skóry

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 11:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-26, 10:19

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

500 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 11:16

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-26

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-26, 10:19

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

600 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 10:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam.Cena obejmuje pomoc kierowcy w załadunku oraz rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy podniszczone meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, przykładowo mokrą gąbką. Następnie warto przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecinek, 78-400, kukułcza, 3

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Gdów

Termin elastyczny