(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2016-11-29 18:34

komplet plastikow na motocykl

(Nr 1472312)
komplet plastikow na motocykl

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

25.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2263.10 km

Informacje dodatkowe:

witam, do odbiory plastiki motocyklowe pochodzace z jednego motocykla. odbior z glasgow dostawa moze byc birmingham, dover lub docelow 32-050 skawina Prosze o propozycje. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 19:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za paczki, których przewóz zobowiązuje do nadzwyczajnej ostrożności uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz bywają kruche i łamliwe. Należą do nich np. dekoracje, przedmioty szklane, antyki, wyroby gliniane oraz rzeczy zrobione z delikatnych tworzyw. Pośród zwykle przewożonych przedmiotów natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

    Kwestia prawidłowego zabezpieczenia transportu jest strategiczna. Warto wziąć surowce zabezpieczające takie jak: folia bąbelkowa, folia stretch oraz papier. Folii bąbelkowej oraz tekturę dobrze jest skorzystać do ochronienia małych przedmiotów – można je uzyskać w sklepie budowlanym i w portalach internetowych. Podczas gdy folia stretch stosowana będzie do opakowania całego przedmiotu. Do osłonięcia pakunku można zastosować także pledy, styropian, gazety, ręczniki oraz taśmy.

Cena transportu przesyłki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena transportu przesyłki, która wymaga szczególnej ostrożności uzależniony jest od wagi i gabarytów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku oraz punktem wyładunku. Na definitywny koszt może mieć wpływ także konieczność dostarczenia tworzyw ochraniających przez firmę transportową. Przykładowo, za transport lustra na odcinku od Gliwic do Warty zapłacono niecałe 250 PLN. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek na trasie Holandia – Łódź wydano kwotę 200 zł. Za transport rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 złotych.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Glasgow

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Skawina

Termin elastyczny